Torby do tenisa stołowego

Butterfly jako producent specjalistycznego sprzętu do tenisa stołowego posiada w swojej ofercie również kolekcje toreb i pokrowców. Spełniają one istotną rolę w zapewnianiu komfortu zawodnikom, a pokrowce w szczególności ułatwiają dbanie o rakietkę. Produkty tej kategorii są szyte z wytrzymałych materiałów, głównie opartych na poliestrowych włóknach  D1680 lub 420D. Jego wytrzymałość na obciążenie przekracza 30 kg, co zapewnia pewność użytkowania.

Co roku wprowadzane są zróżnicowane kolekcje – bardziej lub mniej rozbudowane pod względem ilości elementów, tańsze lub bardziej wyrafinowane. W skład kolekcji wchodzą torby treningowe, podróżne i trenerskie, trolleye, plecaki, a także pokrowce.

Elegancka i funkcjonalna kolekcja toreb Stanfly jest niezwykle przydatna w sportowym życiu każdego zawodnika, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Torby są wykonane z nieco sztywniejszego materiału Polyester D 1680 / PVC, który gwarantuje stabilność i ochronę przenoszonym przedmiotom. Wyposażone w metalowe zamki błyskawiczne oraz przemyślane kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne. Torby typu Trolley i Maxi są dodatkowe wzbogacone o wytrzymałe kółka ułatwiające transport podczas podróży i imprez sportowych.

Kolekcję toreb i pokrowców Baggu cechuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność będąca odpowiedzią na specyficzne wymagania tenisistów stołowych. Wysoki standard wykonania, jakość i atrakcyjne ceny były priorytetem dla osób tworzących tę kolekcję. Wszystkie torby Baggu posiadają wytrzymałe metalowe zamki błyskawiczne, kieszenie zewnętrzne oraz solidne paski do noszenia.

Czarne jest piękne! Wraz z wyrazistym wzornictwem „black in black“ i wyjątkowo wytrzymałym materiałem Polyester D1680, stosowanym zazwyczaj w wysokiej jakości torbach podróżnych, seria toreb i pokrowców BLACKLINE jest wyposażona w wiele przydatnych detali, które spełniają specyficzne oczekiwania tenisistów stołowych. To czyni każdy model serii wyjątkowym i praktycznym.

Uzupełnieniem całych zestawów są dodatkowe modele pokrowców na rakietki. Również one wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. W swojej ofercie Butterfly posiada także pokrowce chroniące piłeczki. Niektóre z nich tak jak Roller Box przydadzą się jako wałek podczas sklejania rakietki lub miarka siateczki.

Zobacz cały asortyment w sklepach onlineSklep Butterfly