Torby i pokrowce do tenisa stołowego

Torby i pokrowce do tenisa stołowego są częścią niezbędnego wyposażenia każdego tenisisty stołowego. Butterfly jako producent specjalistycznego sprzętu również posiada je w swojej ofercie. Spełniają one istotną rolę w zapewnianiu komfortu zawodnikom, a pokrowce w szczególności ułatwiają dbanie o rakietkę. Produkty tej kategorii są szyte z wytrzymałych materiałów, głównie opartych na poliestrowych włóknach D1680 lub 420D. Jego wytrzymałość na obciążenie przekracza 30 kg, co zapewnia pewność użytkowania. Posiadają też wytrzymałe zamki, pojemne i pakowne części główne, a także przemyślane kieszenie na akcesoria pingpongowe. Każda kolekcja jest zaprojektowana z myślą o potrzebach tenisistów stołowych – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Można więc znaleźć zarówno torby idealne na codzienny trening, jak i na dłuższe podróże na międzynarodowe turnieje. Plecaki i torby o wymiarach bagażu podręcznego będą przydatne też w sytuacjach pozasportowych.

Co roku Butterfly wprowadza nowe kolekcje toreb i pokrowców do tenisa stołowego. Są one zróżnicowane – bardziej lub mniej rozbudowane pod względem ilości elementów, tańsze lub bardziej wyrafinowane. Odróżniają się też stylistyką. W skład kolekcji mogą wchodzić  torby treningowe, podróżne i trenerskie, trolleye, plecaki, a także pokrowce. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a kilkuletnia dostępność modeli toreb i pokrowców pozwala na swobodny wybór.

torby i pokrowce do tenisa stołowego

 

Pokrowce na rakietki i piłeczki

Niezbędnym elementem dbania o rakietkę jest przechowywanie jej w bezpiecznym pokrowcu. W większości kolekcji można znaleźć dopasowane stylistycznie pojedyncze i podwójne pokrowce, z których każdy posiada usztywniającą, plastikową wkładkę, a pokrowce podwójne – kieszeń na akcesoria. Więcej informacji na temat dbania o rakietkę i jej konserwacji można znaleźć na naszej stronie w dziale Porady.

 

Uzupełnieniem całych kolekcji toreb i pokrowców do tenisa stołowego są dodatkowe modele pokrowców na rakietki oraz pojedyncze modele toreb np. walizki. Również one wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. W swojej ofercie Butterfly posiada także pokrowce chroniące piłeczki. Niektóre z nich tak jak Roller Box przydadzą się jako wałek podczas sklejania rakietki lub miarka siateczki.

Zobacz cały asortyment w sklepach onlineSklep Butterfly