Roboty do tenisa stołowego

Z technologią graniczącą ze sztuką i fascynującymi funkcjami niedostępnymi w innych robotach, roboty do tenisa stołowego serii AMICUS zapewniają wrażenie prawdziwego treningu z żywym sparingpartnerem. Zaspakajają wymagania amatorskich graczy i profesjonalnych zawodników. Odpowiadają na najwyższe oczekiwania zawodników dotyczących wrażenia prawdziwego treningu z żywym i niestrudzonym sparingpartnerem. Łatwy do transportowania, rozłożenia, wykonany z wysokiej jakości materiałów, AMICUS zachwyci zarówno graczy, jak i trenerów niezależnie od ich poziomu umiejętności. Unikalna głowica z trzema wyrzucającymi piłki kółkami zapewnia bardzo realistyczną grę, łączącą różne rodzaje rotacji. Wzbogacony o łatwy w obsłudze interfejs i praktyczną torbę, AMICUS jest idealnym partnerem podczas treningu i wsparciem w nauce. Robot do tenisa stołowego AMICUS jest dostępny w trzech wariantach: START, EXPERT i PRIME.

Uzupełniem tak zaawansowanego sprzętu do treningu jest solidny i wytrzymały stół. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą w zakładce Stoły do tenisa stołowego. 

 

Richard Prause, trener Butterfly:

“Trening z robotem to ważna część idealnego treningu. Może być sposobem na osiąganie większych sukcesów. Większa częstotliwość kontaktu z piłką oraz większa intensywność treningu wpływa na poprawę precyzji, pracy nóg i techniki. ”


Zalety wszystkich modeli Amicus:

 • Głowica z trzema rotującymi dyskami wyrzucająca piłki.
 • Możliwość zróżnicowania rotacji – topspin, rotacja wsteczna lub boczna, brak rotacji.
 • Specjalna powłoka na dyskach przedłużająca ich trwałość.
 • Specjalne tryby gry imitujące prawdziwą wymianę piłek.
 • Szybkość, rotacja i miejsce odbicia piłki ustawiane bezpośrednio za pomocą panelu sterowania.
 • Cztery poziomy ustawienia wysokości głowicy.
 • Tryb cichej pracy aktywny, gdy piłki nie są wyrzucane.
 • Możliwość zastosowania różnego rodzaju piłek – celuloidowych (40) i plastikowych (40+).
 • Łatwość transportu, montażu i użytkowania.
 • Dołączona dodatkowa torba ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie.
 • Stelaż umożliwiający zamocowanie do stołu po prawej i lewej stronie.
 • Pięcioletnia gwarancja producenta dotycząca dostępności części.
 • W zestawie wszystkie narzędzia potrzebne do montażu i kalibracji.

 


Amicus Start:

Jest to wersja podstawowa, odpowiednia do intensywnego treningu techniki i pracy nóg.

Amicus Start jest solidnym robotem do tenisa stołowego – precyzyjnym i trwałym urządzeniem z przyjaznym dla użytkownika panelem sterowania. Tryb przypadkowego wyrzucania piłek zapewnia realistyczną grę wspomagającą naukę prawidłowej techniki oraz usprawnienie pracy nóg. Pozwala na wykonywanie ćwiczeń składających się z 6 piłek o ustawionym rodzaju rotacji – wstecznej, bocznej, topspinowej, bez rotacji oraz ustalonym miejscu odbicia.

Zobacz więcej

Amicus Expert:

Wersja zaawansowana, odpowiednia do ćwiczeń ze skomplikowaną sekwencją piłek.

Amicus Expert łączy zalety swoich poprzedników czyli robotów Advance i Professional. Tak jak one posiada 99 miejsc w pamięci do zapisania ćwiczeń zawierających maksymalnie do siedmiu piłek, z możliwością precyzyjnego określenia ich szybkości, rotacji, trajektorii i miejsca odbicia. Piłki mogą być wyrzucane z częstotliwością do 120 na minutę, z wykorzystaniem funkcji cyklu, trybu przypadkowego, a także automatycznego opóźnienia, które ma za zadanie urealnić grę, a nawet symulować serwis! Posiada 20 ćwiczeń zapisanych w pamięci. Sterowany za pomocą dołączonego pilota.

Zobacz więcej

Amicus Prime:

Wyznacza nowy standard dla najwyższych wymagań.

Innowacyjny robot Amicus Prime może być sterowany bezprzewodowo przez Bluetooth za pomocą aplikacji Amicus zainstalowanej na dołączonym tablecie lub jakimkolwiek smartfonie z systemem operacyjnym Android lub iOS. Oprogramowanie Amicus zapewnia różnorodne interaktywne treści, poprawiane, dodawanie i uaktualniane online. Tworzenie sekwencji ćwiczeń, zmiana rotacji, szybkości, miejsca odbicia i trajektorii nigdy nie były prostsze. Fabrycznie zapisane ćwiczenia stworzone przez profesjonalnych zawodników i trenerów mogą być odtworzone za jednym naciśnięciem guzika.

Zobacz więcej

 

 

 

Zobacz roboty Butterfly w sklepie online