Rakietki do tenisa stołowego

Jako uzupełnienie linii produktów profesjonalnych, Butterfly ma w swojej ofercie gotowe rakietki odpowiednie dla osób grających typowo rekreacyjnie, rozpoczynających swoją przygodę z pingpongiem czy już o wyższym stopniu zaawansowania. Jest to wygodny produkt niewymagający klejenia czy poszukiwania odpowiedniej deski i optymalnie współpracujących z nią okładzin.

Szeroka gama gotowych rakietek pozwala na szybkie odnalezienie optymalnego sprzętu i zdobywanie pierwszych punktów przy stole zaraz po zakupie. Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz stosowania sprawdzonych okładzin. Rakietki te są wzbogacone specjalnie opracowanymi technologiami.

EGS – Edge Guard System to innowacyjna technologia stosowana przy produkcji gotowych rakietek, która redukuje utratę energii podczas odbicia piłeczki. Umożliwia to nadanie piłeczce jeszcze większej prędkości.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki. Kinetyczny uchwyt jest innowacją wbudowaną w uchwyt rakietki. Specjalne kulki znajdujące się w górnej części uchwytu przemieszczają się w kierunku uderzenia, absorbują jego siłę i zwiększają szybkość nadawaną piłeczce przez gracza. Uchwyt zapewnia też wygodę trzymania w dłoni.

Rurka z wyjątkowo twardego plastiku wbudowana w uchwyt rakietki absorbuje drgania zapewniając lepszą kontrolę i czucie.

Wszystkie powyższe zalety spełniają też klejone przez nas rakietki. Staramy się tworzyć nasze własne propozycje odpowiadając na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Każda tego typu rakietka jest klejona przez nas na konkretne zamówienie, przed wysyłką. Do klejenia używamy klejów wodnych firmy Butterfly.

Zobacz cały asortyment w sklepie online