Gotowe rakietki do tenisa stołowego

Jako uzupełnienie linii produktów profesjonalnych, Butterfly ma w swojej ofercie gotowe rakietki do tenisa stołowego. Są one odpowiednie dla osób grających typowo rekreacyjnie, rozpoczynających swoją przygodę z pingpongiem czy już o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Jest to wygodny produkt niewymagający klejenia czy poszukiwania odpowiedniej deski i optymalnie współpracujących z nią okładzin.

Szeroka gama gotowych rakietek pozwala na szybkie odnalezienie optymalnego sprzętu i zdobywanie pierwszych punktów przy stole zaraz po zakupie. Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz stosowania sprawdzonych okładzin, które często były sprzedawane jako okładziny profesjonalne. Rakietki te są wzbogacone specjalnie opracowanymi technologiami.

EGS – Edge Guard System to innowacyjna technologia stosowana przy produkcji gotowych rakietek, która redukuje utratę energii podczas odbicia piłeczki. Umożliwia to nadanie piłeczce jeszcze większej prędkości.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki. Kinetyczny uchwyt jest innowacją wbudowaną w uchwyt rakietki. Specjalne kulki znajdujące się w górnej części uchwytu przemieszczają się w kierunku uderzenia, absorbują jego siłę i zwiększają szybkość nadawaną piłeczce przez gracza. Uchwyt zapewnia też wygodę trzymania w dłoni.

Rurka z wyjątkowo twardego plastiku wbudowana w uchwyt rakietki absorbuje drgania zapewniając lepszą kontrolę i czucie.

Klejone rakietki do tenisa stołowego

Wszystkie powyższe zalety spełniają też klejone przez nas rakietki.  W odpowiedzi na Państwa oczekiwania staramy się tworzyć nasze własne propozycje pasujące do każdego stylu gry. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, zarówno na stronie Butterfly, jak i Yasaki. Każda tego typu rakietka jest klejona przez nas na konkretne zamówienie, przed wysyłką. Do klejenia używamy klejów wodnych firmy Butterfly.

Oczywiście kleimy też rakietki na Państwa życzenie z dowolnie wybranych przez Państwa elementów. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest szeroki wybór okładzin i desek, jakich możemy użyć. Oprócz tego ważna jest też możliwość wyboru uchwytu deski czy grubości okładziny. Jak wyszukać odpowiedni sprzęt radzimy w dziale Porady.

W przypadku rakietek klejonych, możemy usuwać z deski okładziny i zastępować je nowymi lub bardziej odpowiednimi na danym etapie umiejętności. Niestety nie można tego robić w przypadku rakietek gotowych, ponieważ tu okładziny są zgrzewane z deską, a nie naklejane.

Zobacz cały asortyment w sklepie online