Prezent świąteczny dla tenisisty stołowego

Jak wybrać prezent świąteczny dla tenisisty stołowego?

 

Nie macie pomysłu na upominek dla najbliższych i dla tych których dawno nie widzieliście? Jak wybrać prezent, który ucieszy obdarowywaną osobę będącą miłośnikiem pingponga? Zobaczcie nasze subiektywne propozycje.

 
 

rakietka jako prezent świąteczny dla tenisisty stołowego

 
 

Dla rozpoczynających treningi

 

Wasz obdarowywany chce zapisać się do klubu, sekcji lub zacząć grać rekreacyjnie z kolegami? Czego potrzebuje osoba, która dopiero rozpoczyna przygodę z pingpongiem? Najlepiej zacząć od popularnych rakietek i pokrowców na nie. Piłeczki też nie zaszkodzą 🙂 A może przydałaby się pierwsza profesjonalna rakietka?

 
 

Dla już grających

 

Czego może potrzebować ktoś, kto już gra i ma swój ulubiony sprzęt? Może trzeba go tylko trochę doposażyć w np. szałową koszulkę lub bluzę. Można także podarować mu buty – trzeci po okładzinach i deskach element sprzętu do tenisa stołowego. To są dość bezpieczne propozycje prezentów pod choinkę dla każdego pingpongisty.

 
 

buty jako prezent świąteczny dla tenisisty stołowego

 
 

Dla poszukujących sprzętu

 

Być może osoba, której chcemy coś podarować marzy o konkretnym sprzęcie. Jeżeli wiecie jaka okładzina lub deska będzie odpowiednia, to znajdziecie je w kategorii Okładziny lub Deski.

Jednak jest to dość ryzykowna kategoria propozycji prezentu pod choinkę. Tutaj wybór wymaga szczegółowej wiedzy na temat oczekiwań obdarowywanego – nie tylko nazwy okładziny czy deski, ale też grubości i koloru w przypadku okładziny lub uchwytu w przypadku deski. W doborze mogą Wam pomóc artykuły w naszym dziale Porad. Jeżeli jednak uda się wybrać właściwie, to będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Tu też mamy pewne konkretne propozycje. Zobaczcie jakie zestawy skomponowaliśmy jako dedykowane dla danego stylu gry.

 
 

Dla dzieci

 

Prezenty dla dzieci – produkty w wersji dziecięcej lub zaprojektowane z myślą o nich. Mogą to być ubiory w rozmiarach od 128 do 152 cm lub coś praktycznego … albo  nieco mniej praktycznego, ale z ulubionym logo motylka.

 
 
ubiory damskie i męskie jako prezent świąteczny dla tenisisty stołowego
 
 

Dla Pań

 

Wszystkie produkty dedykowane paniom – ubrania i buty o specjalnym kroju i kolorystyce. Tabele rozmiarów załączone do każdego produktu powinny ułatwić wybór.

Dla Pań mamy specjalnie szyte koszulki, dresy, spodenki i spódniczki. Wszystko w różnych krojach i kolorach. Kolekcję damską zawsze wyróżniają miłe w dotyku i układające się materiały. Efektowne ubiory Butterfly to zawsze mile widziany prezent świąteczny.

 

 

Prezenty uniwersalne

 

Prezenty uniwersalne to nasza propozycja prezentów pod choinkę gdy nie jesteśmy zdecydowani co mogłoby się spodobać, nie umielibyśmy wybrać rozmiaru ubrania lub obuwia, a chcemy sprawić prawdziwą niespodziankę. Torby i pokrowce to zawsze dobry wybór, akcesoria przydają się zawsze, a ręczników nigdy za dużo. To będzie niezawodny prezent świąteczny dla każdego tenisisty stołowego.

 
 
uniwersalny prezent świąteczny dla tenisisty stołowego
 
 

Prezenty z najwyższej półki

 

Prezenty petardy czyli nasze flagowe produkty o wyjątkowej jakości. Drogie, ale warte swojej ceny – najdroższe deski, roboty lub stoły.

 
 
luksusowy prezent dla tenisisty stołowego
 
 

A może uda nam się coś kupić w dobrej cenie? Zobaczcie naszą ofertę promocyjną!