Co kupić pod choinkę czyli nasze propozycje prezentów świątecznych

Nie macie pomysłu na prezenty dla najbliższych i dla tych których dawno nie widzieliście? Jak wybrać prezent, który ucieszy obdarowywana osobę? Zobaczcie naszą subiektywną listę propozycji prezentów pod choinkę.

 

rakietka-prezent pod choinkęDla rozpoczynających treningi

 

Wasz obdarowywany chce zapisać się do klubu, sekcji lub zacząć grać rekreacyjnie z kolegami? Czego potrzebuje osoba, która dopiero rozpoczyna przygodę z pingpongiem? Najlepiej zacząć od popularnych rakietek i pokrowców na nie. Piłeczki też nie zaszkodzą 🙂 A może przydałaby się pierwsza profesjonalna rakietka?

 

Dla już grających

 

Czego może potrzebować ktoś, kto już gra i ma swój ulubiony sprzęt? Może trzeba go tylko trochę doposażyć w np. szałową koszulkę lub bluzę. Można podarować mu buty – trzeci po okładzinach i deskach element sprzętu do tenisa stołowego.

 

deski do tenisa stołowego - prezent pod choinkęDla poszukujących sprzętu

 

Być może osoba, której chcemy coś podarować marzy o konkretnym sprzęcie. Jeżeli wiecie jaka okładzina lub deska będzie odpowiednia, to znajdziecie je w kategorii Okładziny lub Deski.

Jednak prezenty z tej kategorii wymagają szczegółowej wiedzy na temat oczekiwań obdarowywanego – nie tylko nazwy okładziny czy deski, ale też grubości i koloru w przypadku okładziny lub uchwytu w przypadku deski. Jeżeli jednak uda się wybrać właściwie, to będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Tu też mamy pewne konkretne propozycje. Zobaczcie jakie zestawy skomponowaliśmy jako dedykowane dla danego stylu gry.

 

 

piłeczki do tenisa stołowego - prezent pod choinkę Dla dzieci

 

Prezenty dla dzieci – produkty w wersji dziecięcej lub zaprojektowane z myślą o nich. Mogą to być ubiory w rozmiarach od 128 do 152 cm lub coś praktycznego … albo  nieco mniej praktycznego, ale z ulubionym logo motylka.

 

 

ubiory damskie do tenisa stołowego - prezent pod choinkę Dla Pań

 

Wszystkie produkty dedykowane paniom – ubrania i buty o specjalnym kroju i kolorystyce. Tabele rozmiarów załączone do każdego produktu powinny ułatwić wybór.

Dla Pań mamy specjalnie szyte koszulki, dresy, spodenki i spódniczki. Wszystko w różnych krojach i kolorach. Kolekcję damską zawsze wyróżniają miłe w dotyku i układające się materiały.

 

 

 

 

torby i pokrowce do tenisa stołowego - prezent pod choinkę Prezenty uniwersalne

 

Prezenty uniwersalne to nasza propozycja gdy nie jesteśmy zdecydowani co mogłoby się spodobać, nie umielibyśmy wybrać rozmiaru ubrania lub obuwia, a chcemy sprawić prawdziwą niespodziankę. Torby i pokrowce to zawsze dobry wybór, akcesoria przydają się zawsze, a ręczników nigdy za dużo.

 

roboty do tenisa stołowego - prezent pod choinkę Prezenty z najwyższej półki

 

Prezenty petardy. Nasze flagowe produkty o wyjątkowej jakości. Drogie, ale warte swojej ceny – najdroższe deski, roboty lub stoły.

 

 

A może uda nam się coś kupić w dobrej cenie? Zobaczcie naszą ofertę promocyjną!